Kategorie
Ogólne Projekty

Spotkajmy się, pograjmy! Mielec

Dziękujemy, że spędziliście z nami niedzielne popołudnie w ramach Spotkajmy się, pograjmy! Mielec. Rodzinnie, czyli #najlepiej. W wydarzeniu wzięło udział ponad 100 osób. W turnieju w grę “Zuuupa” wzięło udział 25 osób. W turnieju w grę “Mölkky” wzięło udział 20 osób w dwóch grupach wiekowych – fotorelacja w osobnym poście. W wyzwaniu wzięło udział kilkadziesiąt osób. Zwycięzcom raz jeszcze serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy Pani Dyrektor i Pracownikom Miejskiej Biblioteki Publicznej SCK w Mielcu za współpracę przy realizacji wydarzenia i za wspieranie idei gier planszowych jako dobra kultury dostępnego dla wszystkich.

Dziękujemy z całego serca licznemu gronu wolontariuszy, którzy poświęcili czas na zapoznanie się z nowymi grami i w to niedzielne popołudnie prowadzili zapisy, turnieje i wypożyczalnię oraz tłumaczyli zasady poszczególnych gier.

Serdecznie dziękujemy wydawcom wspierającym ogólnopolską akcję Spotkajmy się, pograjmy 2023: Alexander Toys, Egmont Polska, GameRock Studio, Granna, Muduko, Nasza Księgarnia – gry, Piatnik Polska, Tactic Games, Tactic Games Polska, Trefl, dzięki hojności których poznaliśmy nowe gry oraz możecie cieszyć się nagrodami zdobytymi w turniejach i wyzwaniach.

Dziękujemy Marcinowi Szrama – ogólnopolskiemu koordynatorowi akcji Spotkajmy się, pograjmy 2023 za całą pomoc i wsparcie, gdy w toku przygotowań nie starczało na wszystko czasu oraz społeczności Kluby Gier Planszowych za ten czas wspólnych przygotowań.

Do zobaczenia!
P.S. Już szykujemy kolejne spotkania i turnieje.