Kategorie
Ogólne Projekty

Rodzinne granie na Dożynkach Powiatu Mieleckiego

W dniu 2 września 2023 roku dziękowaliśmy za tegoroczne plony i pracę rolników z Powiatu Mieleckiego. Piękna uroczystość, mnóstwo atrakcji. Nie mogło zabraknąć również nas. Dziękujemy Powiat Mielecki za możliwość współtworzenia tego wydarzenia. Bardzo nas cieszy, że wiele rodzin pojawiło się w naszym namiocie na wspólne granie.

Na stołach zagościły ulubione gry dzieci, ale ogrywaliśmy również nowości przekazane przez wydawców na wrześniowe Spotkajmy się, pograjmy! Mielec, które od razu znalazły się na Waszych listach do wypożyczenia. Nie mogło zabraknąć również turnieju w Mölkky od Tactic Games Polska.
 
A grały z Wami Małgorzata Nowosielska Magdalena Strugała Anna Trojnacka. Fot. A. Trojnacka.
 
Bardzo dziękujemy za udostępnienie namiotu w tę niepewną pogodę Panu Dyrektorowi Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec z siedzibą w Chorzelowie oraz za pomoc w jego rozłożeniu Łukasz Tylec i Łukasz Tomasz Przybyło i złożeniu Damian Strycharz z rodziną.
 
Na zdjęciach zdążyliśmy utrwalić dające dużo radości, z zasobów Fundacji i prywatnych:
– Zingo Ravensburger
– Ślimaki to mięczaki Nasza Księgarnia – gry
– Rach Ciach Alexander Toys
– Ubongo Shimo Egmont Polska
– Lisek Urwisek Nasza Księgarnia – gry
– Jaś i Małgosia Granna
– Zuuupa Muduko
– Superfarmer Big Box Granna
– Alias Polska Tactic Games Polska
– Alias Smacznego Tactic Games Polska
– Lama express Piatnik Polska
– Dobble Rebel.pl
– Abalone Rebel.pl
– Honeycombs Piatnik Polska
– Magiczne mozaiki Alexander Toys
 
Do zobaczenia 17 września na Spotkajmy się, pograjmy! Mielec Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia, gdyż w zakładce Dyskusja na bieżąco przekazywać będziemy Wam informacje o atrakcjach i grach-nowościach, które pojawią się podczas tego wydarzenia.