Kategorie
Ogólne Projekty

Zapraszamy do Mielca i Padwi Narodowej

Już w drugi weekend września zapraszamy na kolejne wydarzenie w ramach “Rodzinnego grania nie na ekranie”. W sobotę, 10 września spotykamy się w Mielcu na placu za budynkiem Spółdzielczego Domu Kultury Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Do dyspozycji będzie ponad 50 gier z zasobów wypożyczalni Fundacji, a o 15:30 odbędzie się turiej w grę “Karak”.

Natomiast w niedzielę, 11 września, Dzięki uprzejmości władz Gminy Padew Narodowa i wsparciu Gminnego Ośrodka Kultury w Padwi Narodowej pojawimy się jako impreza partnerska na dorocznym wydarzeniu “Święto ziemniaka”. Szukajcie nas w żółtym namiocie na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej (ulica Szkolna 1). Dzięki wsparciu inicjatywy “Spotkajmy się, pograjmy!” przez polskich wydawców gier planszowych w ramach spotkania możemy Wam zaproponować turniej w grę “Tajemnicze podziemia” oraz wyzwanie planszówkowe z nagrodami!

Wydarzenia są dostępne na facebooku: wydarzenie w Mielcu pod adresem https://www.facebook.com/events/1140322860163244, a w Padwi Narodowej pod adresem https://www.facebook.com/events/582283990032555.

Koniecznie kliknijcie WEZMĘ UDZIAŁ, a co najmniej ZAINTERESOWANY, żeby otrzymywać informacje o pojawiających się aktualizacjach i nowych informacjach.

Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

16 + = 24